Boğaz ve Tarihi Yarımada manzarası ile büyüleneceğiniz bruncha her Pazar 12.00 – 15.00 saatleri arasında katılabilirsiniz. Credit: Conrad Hotels & Resorts

ISTANBUL, Turkey - Şehrin tam kalbinde yer alan ve İstanbul'un pek çok cazibe merkezine yürüme mesafesindeki Conrad İstanbul Bosphorus sizleri muhteşem Boğaz manzarası eşliğinde her pazar açık büfe brunch keyfine davet ediyor. Siz ailenizle brunch yaparken çocuklarınız ücretsiz olarak hemen yanı başınızda dünyaca ünlü Gymboree etkinliklerinde ve oyun alanında güzel bir gün geçirebilirler. Brunchta deneyimleyeceğiniz dünya mutfağından ve yerel yemeklerden lezzetler ise lüks algısını bir adım öteye taşıyor. Jumbo karidesler, tuzda pişmiş deniz levreği, fırında pişirilmiş organik tavuk, özel olarak hazırlanmış sebze ve meyve sularından oluşan içecekler, tatlı çeşitleri ve şampanyalar brunchınızda sizi şaşırtacak lezzetlerden sadece bir kaçı. Conrad İstanbul Bosphorus'un Executive Chefi Alexis Atlamazoğlu imzalı zengin bruncha canlı piyano müziği ve solist eşlik ediyor.

0-6 yaş arası minik misafirlerin ücretsiz katılabileceği brunch, 6-12 yaş aralığında ise % 50 indirimli uygulanıyor. Otopark ücretinin alınmadığı Conrad İstanbul Bosphorus Manzara Restaurant'taki brunch keyfi sıcak ve soğuk içecekler ve bir kadeh Prosecco dahil kişi başı 155 TL. Boğaz ve Tarihi Yarımada manzarası ile büyüleneceğiniz bruncha her Pazar 12.00 - 15.00 saatleri arasında katılabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve rezervasyonlarınız için: 0 212 310 25 25

Basın İletişim
Sade İletişim Danışmanlığı
Bilge Kutluğ 0537 767 62 34
bilge.kutlug@sadeiletisim.com

Conrad Istanbul Bosphorus Hakkında
Conrad Hotels & Resorts, yaşam, iş ve zevki kusursuzca birleştiren ve en büyük lüksün kendileri gibi olma lüksü olduğuna inanan yeni nesil, akıllı lüks gezginlerine hitap eder. Conrad konuklarına,  yenilikçi bir yolla yaratıcılıklarını destekleyecek 1 saatlik, 3 saatlik veya 5 saatlik deneyimlerden oluşan bir teklif sunuyor, www.stayinspired.com' da veya Conrad Concierge mobil uygulamasında yer alıyor. 5 kıtada 28 otelden oluşan Conrad, önde gelen küresel bir konaklama şirketi Hilton'un marklarından biridir. Rezervasyon yaptırarak Conrad ile bağlantı kurmak için: www.conradhotels.com veya www.conradhotels.com/offers. Facebook, Instagram, ve Twitter'dan takip ederek marka hakkında daha fazla bilgi edinin.

Hilton Hakkında
Hilton (NYSE: HLT), 104 ülkede ve bölgede 800.000'den fazla odaya sahip yaklaşık 4.900 mülkten oluşan 14 dünya standartlarındaki marka portföyüyle lider bir küresel konukseverlik firmasıdır. Hilton, her otelde, her konuğa, her zaman olağanüstü deneyimler sunarak dünyanın en misafirperver şirketi olma misyonunu yerine getirmeye kendini adamıştır. Hilton bünyesinde Hilton Hotels & Resorts, Waldorf Astoria Hotels & Resorts, Conrad Hotels & Resorts, Canopy by Hilton, Curio - A Collection by Hilton, DoubleTree by Hilton, Embassy Suites by Hilton, Hilton Garden Inn, Hampton by Hilton, Tru by Hilton, Homewood Suites by Hilton, Home2 Suites by Hilton ve Hilton Grand Vacations bulunuyor. Ayrıca ödüllü müşteri programı HHonors® 'da Hilton'un bünyesinde bulunmaktadır. Hilton HHonors üyeleri Hilton websitesi üzerinden doğrudan rezervasyon yaparak zamandan ve paradan tasarruf edebilir, çok özel indirim ve ücretsiz Wi-Fi kullanımı gibi avantajlardan faydalanabilir, ücretsiz konaklama için puan biriktirilebilmektedir. Sektörün en iyi uygulaması olan Hilton HHonors mobil aplikasyonu ile check-in işlemleri dijital olarak yapabilmekte, odalar mobil cihazları üzerinden seçilebilmek ve odaya girmek için Dijital Anahtar kullanabilmektedir. Daha fazla bilgi için news.hiltonworldwide.com  adresini ziyaret edin ve Hilton Worldwide ile   FacebookTwitterLinkedInInstagram and YouTube adreslerinden iletişim kurun.

Conrad Istanbul Bosphorus »