News
Luxury Brunch at Conrad Istanbul Bosphorus with Enchanting View of Istanbul and Live Music

Located at the heart of the city and a walking distance away from main attraction points, Conrad Istanbul Bosphorus is inviting you for a brunch with a Bosphorus view on Sundays. The brunch will carry your perception of luxury a step ahead. Live piano music accompanies Executive Chef Alexis Atlamazoğlu’s rich menu consisting of world cuisine.

Eşsiz Lezzetler ve Canlı Müzikle Brunch Keyfi Conrad İstanbul Bosphorus’da

Şehrin tam kalbinde yer alan ve İstanbul’un pek çok cazibe merkezine yürüme mesafesindeki Conrad İstanbul Bosphorus sizleri muhteşem Boğaz manzarası eşliğinde her pazar açık büfe brunch keyfine davet ediyor. Siz ailenizle brunch yaparken çocuklarınız ücretsiz olarak hemen yanı başınızda dünyaca ünlü Gymboree etkinliklerinde ve oyun alanında güzel bir gün geçirebilirler. Brunchta deneyimleyeceğiniz dünya mutfağından ve yerel yemeklerden lezzetler ise lüks algısını bir adım öteye taşıyor. Jumbo karidesler, tuzda pişmiş deniz levreği, fırında pişirilmiş organik tavuk, özel olarak hazırlanmış sebze ve meyve sularından oluşan içecekler, tatlı çeşitleri ve şampanyalar brunchınızda sizi şaşırtacak lezzetlerden sadece bir kaçı. Conrad İstanbul Bosphorus’un Executive Chefi Alexis Atlamazoğlu imzalı zengin bruncha canlı piyano müziği ve solist eşlik ediyor.

Breathing Training Starts at Conrad Istanbul Bosphorus

Conrad Istanbul Bosphorus invites you to special breath training seminars to help you start your new healthier. World Free Diving Champion Cenk Devrim Ulusoy's "Manage Your Breath, Guide Your Life!" training will take place every Saturday at 14:00 in the health club of Conrad Istanbul Bosphorus.

News Archives   |   Subscribe via RSS